مطهره، چهارمین عضو جمع ما

سلام.

نمی دونم چی باید بگم. اسم این پست اولش «مطهره» بود. بعد اسمش رو گذاشتم شکر.

می خواستم با شکر خدا شروع کنم. شکر به خاطر همه ی OK هایی که دیروز در برگه دیدم. به خاطر مطهره. به خاطر همه چیزهایی که دارم. به خاطر ... واقعا آدم کم میاره. هیچ وقت مثل الان این عجز در شکر کردن خدا رو درک نکرده بودم. از دست و زبان که بر آید؟

اون موقعی که ازدواج کردم در همین وبلاگ در فروردین 84 این پست را نوشتم و گفتم:

خدا، لحظه ای جمع سه نفره مان را ترک نکن. تو، او، من ...

و اکنون منتظر بهار 89 نمی مانم و از همین حالا که مطهره را شناخته ایم از خدا می خواهم همچنان در این جمع چهار نفره مان بماند و به مطهره ی عزیز دلم ایمان و تقوا هدیه کند. خدایا او را از یاران امام زمان و مورد پسند ایشان قرار بده و با صاحب نامش محشور کن.

 

 

مطهره کوچولوی عزیز دلم، دیروز دستش رو روی صورتش گذاشته بود (عکس سمت چپ) و همین طوری مفتی مفتی به خانم دکتر رخ نشون نمی داد. دکتر گفت رو نما می خواد این عروس خانوم. خیلی تلاش کرد تا عکس سمت راست رو از صورتش بگیره.

/ 20 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناصر

ای دوست پدر شدن تو را زیبا باد و بر سر او سایه ی حق برپا باد تا بودی، بنده بوده ای مولا را تا هست کنیز حضرت زهرا(س) باد! این را یک دوست برای دوستش که تازه پدر شده بود سروده بود، یادش بخیر! پدر شدن برتوا هم مبارک باد. مخصوصا با دختر که خداوند عنایت خاصی به دخترها دارد.

ناصر

بعدالتحریر: مهاجر جان بنده حرف جدی هم بلدم بزنم.

حکیمه ملازاده

سلام تبریک میگم هم به شما و هم سارا جان.ایشاالله خدا براتون حفظش کنه، همونطور که خودتون دعا کردید خداوند ایمان و تقوایی سرشار بهش هدیه کنه. بازم تبریک.

خوانده شده

اگه زودتر فهمیده بودم حتمن سمت عموییتشو قبل از مهاجر می گرفتم! اما حالا که عمو و خاله ش تقسیم شده لااقل مقام دائیتشو بدید به بنده! دایی مم رضا!!! حیف که ما پسر نداریم وگرنه زنبیل می ذاشتیم![چشمک] و نکته ی آخر اینکه بذارید بچه راهشو خودش انتخاب کنه. این که نمی شه یه دستشو شما بکشید به سمت مهندسی یه دستشو هم مادرش بکشه به سمت نویسندگی!بچه خودش بزنم به تخته... اینم از طرف داییش:[گل]

میم . ب . مهاجر

خبر فوری فوتی در میم . ب . مهاجر!

مریم

ان شاء الله به سلامت به دنیا بیاد، از همین الان معلومه که خیلی ناز داره

آریا

مبارکه

حمید

سلام خوبی خسته نباشی مبارک باشه عجب من حمید رادنوشم این دومین بچه ات هست؟ اولی اسمش چیه؟ منم دو ماه دیگه باب میشم یادت باشه تبریک بگی ها. بای

هدی صادقی

صمیمانه بهتون تبریک میگم. الهی که درهای رحمت به روی هرسه تون باز باشه...بمونه... خوش باشین. الهی که عاقبت بخیر بشه...(چقدر ننه شدم من یهویی)...[اوه][نیشخند][فرشته]

حزین خوش نظر

[گل] سلام ما قبلأ تبریک عرض کردیم و حالا به شما نیز تبریک می گوییم . مبارک باشد .[گل][گل][گل]