بوی عطش می وزد در نفس باد

سلام.

 

ماه های زنده نگاه دارنده اسلام، سلام. خوش آمدید.

سال نوی هجری قمری هیچ وقت تبریک گفتن ندارد.

اما امان از دستشان که «تبرکت به بنو امیه و ابن اکله الاکباد اللعین ابن اللعین»

لعنت خدا به شان

سال نوی هجری قمری تسلیت دارد.

فرا رسیدنش را تسلیت می گویم و امیدوارم مثل هر سال مرده در آن وارد شویم و از آن سالم (مرده) بیرون آییم . که اگر زنده مان کند کسی به فوز عظیم مان نمی رسد.

 

 

پی نوشت ١:

سلام خدا بر مادر شهیده ی فوز عظیم یافته ی من.

درود بر عرش نشینان ارک.

سال دیگری گذشت و عمری رفت و بزرگ شدم و بیشتر فهمیدم و درکم بالا رفت و نتیجه اش اینکه نبود تو سخت تر شد. و مزخرف بودن این حرف که خاک فراموشی می آورد بیشتر بر من اثبات شد.

با آمدن دخترم مطهره و دیدن سختی های مادرش تازه روضه ها و مرثیه های نبودنت گویی آغاز شده است. و فهم من نسبت به جایگاهت و دردهایت و رنج هایت متاسفانه زمانی زیاد و زیادتر می شود که نیست پایت که به آن بیفتم و ببوسمش. و این همه تشکر از تو و عشق به تو در من انبار شده و سر ریز شده و دارد از درون فرو می پاشدم و چاره ای از آن نیست.

من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان

قال و مقال عالمی می کشم از برای تو

 

پی نوشت ٢:

تالارهای گفتگوی لوح، اولین فروم تخصصی فرهنگ و ادب فارسی افتتاح شد.

http://forum.louh.com/showthread.php?t=5

/ 9 نظر / 12 بازدید
محمدرضا مهاجر

بسم الله سلام محرم که می رسد یاد خیلی ها می کنم . یاد سید جواد ذاکر مرحوم و استادم مجید که در ارک سوخت را بیش تر. یا علی

گل نرگس

وای خدای من عجب سعادتی.... این که یه نفر عاشق امام حسین علیه السلام با لباس سیاه عزای ایشون عاشقانه همچون پروانه ای بسوزه .....تو مجلس سوگواریشون... مثل بچه های امام حسین تو صحرای کربلا خوش به حال مادرتون که عاقبت به خیر شدن ... عجب مرگی ..عجب مرگی بازم میگم خوش به سعادتشون. خداوندا ما رو از سربازان و شهیدان پای رکاب آقامون قرار بده....الهی آمین. خدا مادر شما و همه ی شهدای ارک رو بر سر سفره ی ابا عبدلله قرار بده. دختر نازنین و همسر مهربانتون رو هم زیر سایه شما و همه رو زیر سایه امام زمان عجل الله حفظ بفرماید.ان شاءالله.

سما

سلام آماده شويم تا در فضاي عطرآگين محرم نفسي تازه كنيم هوای بهار ، ربیع روح وروان آمد خوش آمد

محمدرضا مهاجر

بسم الله سلام اولا سال گرد شهادت مادرتان را تسلیت می گویم.ان شا الله این مادر عظیم الشان بر سر سفره ی مادر سادات مهمان باشند که این طور نیز هست ان شا الله. ثانیا درباره ی تالار گفت و گوی سایت لوح: خیلی راحت نیست.به قول فرنگی ها user friendly نیست. یک فکری به حالش بکنید. یا علی مدد

گل نرگس

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین وعلی الارواح التی حلت بفنائک. از داغ حسین اشک نم نم داریم.......در خانه ی سینه تا ابد غم داریم.......پیراهن و شال مشکی آماده کنید......یک روز دگر تا به محرم داریم....یا علی التماس دعا[گل]

مجاهد

سلام چه بگویم از خوبیتان..؟ افتخار تبادل لینک می دید؟

آریا

روح مادرتون شاد

مریم

سلام شب خوش خدایش بیامرزاد و سپاس که هر بار سر می زنم دست خالی بر نمی گردم در پناه حق

مریم صالحی

سلام نوشته تون واقعا تکون دهنده بود.روضه غریبی بود مخصوصا که همراه شده بود باصدای حسین حسین دسته هاو... روحشون شاد. خدا رحمت کنه همه رفتگان رو. مخصوصا مادرشما ومادر همسرم رو. خدارحمتشون کنه... سارا مامان شده!!!!!!!!!! الهی که نی نی زودتر بزرگ شه که مامانش خیلی اذیت نشه. قدمش مبارک .