فراخوان نخستین جشنواره ادبی داستان کوتاه کوتاه هفت سین

به مناسبت فرارسیدن این فرخنده روز، نوروز، نخستین جشنواره ادبی داستان کوتاه کوتاه تحت عنوان «هفت سین»  با هدف باروری و شکوفایی خلاقیت های ادبی و فراهم ساختن بستری مناسب برای رشد و ارائه آثار نویسندگان توانمند این مرز و بوم و حمایت از نوآوری در زمینه ادبیات داستانی، به ویژه «داستان کوتاه کوتاه» با اعلان این فراخوان ادبی، شروع به کار می کند.

 

 


* شرایط آثار ارسالی
- داستان ها باید در قالب داستان کوتاه کوتاه نوشته شده و فرستاده شوند.
- تعداد کلمات انتخاب شده برای هر داستان، حداکثر 150 کلمه است.
- هر نویسنده می تواند حداکثر سه عنوان داستان کوتاه کوتاه خود را ارسال نماید.
- هر داستان کوتاه کوتاه باید براساس یکی از موضوعات زیر نوشته شده باشد:
لحظه تحویل سال نو و کلام خداوند
نوروز و مراسم و آیین های نوروزی (دید و بازدید، سفره هفت سین، چهارشنبه سوری، خرید های نوروزی، خانه تکانی، عیدی دادن و عیدی گرفتن، حاجی فیروز و ...)
آغاز سال نو و پایان سال کهنه
 بهار و طبیعت


* تعریف داستان کوتاه کوتاه
داستان کوتاه کوتاه، داستانی است که بتوان آن را در یک مکالمه کوتاه تلفنی خواند و بتوان در یک نشست، ساعت ها درباره ی آن حرف زد.* مهلت ارسال آثار
- آثار مکتوب باید تا تاریخ 23 اسفند 87  ارسال شوند.* زمان اعلام نتایج داوری
- روز هفتم فروردین ماه 1388* نحوه ارسال آثار
- داستان ها باید بر روی صفحه (word) با فونت (Tahoma) و با سایز 14 تایپ شده و به همراه نام و نام خانوادگی، آدرس اینترنتی (ایمیل) و شماره تلفن نویسنده متقاضی شرکت در جشنواره به آدرس اینترنتی dastan@louh.com ارسال گردد.

بدیهی است از هفت اثر برگزیده در نخستین جشنواره ادبی داستان کوتاه کوتاه «هفت سین» از طرف سایت لوح تقدیر به عمل خواهد آمد.

جایزه ویژه جشنواره، برای بهترین داستان ارسالی، یک دستگاه لپ تاپ Hasee است که از سوی شرکت «پاسارگاد آریان قشم» نمایندگی انحصاری لپ تاپ های هسی در ایران، به نفر برگزیده اهدا خواهد شد.

/ 0 نظر / 12 بازدید