شهادت آب یا شهادت ما روزی که...

سلام

یک دانشمند ژاپنی بعد از بیش از ده هزار آزمایش مختلف بر روی مولکول آب به این نتیجه رسیده که گفتار و نوشتار بر روی مولکول آب تاثیرات مثبت و منفی می گذاره. مثلا به آب گفته دوست دارم. آب رو منجمد کرده و مولکولش رو زیر میکروسکوپ دیده. مولکول بسیار قشنگ بوده. بعد به آب گفته دوست ندارم. و مولکولش بسیار زشت بوده. یا به آب گفته این کارو بکن. مولکول زشت شده. بعد گفته بیا با هم این کارو انجام بدیم و مولکول قشنگ شده. این موضوع در تمام مجامع علمی دنیا مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده. و دانش آموزی به نام حمیده بیطرف در ایران آزمایشات دیگری بر روی آب انجام داده مثلا قرآن به آب خونده و مولکولهاش رو دیده. و اینطور گفته که حیرت انگیز ترین و زیباترین شکل مولکول آب زمانی است که به اون قرآن خونده شده باشه. و این طرح رو در جشنواره خوارزمی به تایید رسونده.

حرف در این مورد زیاده و در این وبلاگ نمی گنجه. حتما لینک ها رو ببینید. خودتون هم کلمه شهادت آب رو جستجو کنید.

http://www.baztab.com/news/20207.php

http://www.schoolnet.ir/~farzanegan/farzanegan2/groups/?gid=5&page=news

http://www.kayhannews.ir/830923/14.htm

http://www2.hamshahri.net/vijenam/Mahal/1383/Mahele2/831107/bachem.htm

http://mojtahedi.persianblog.ir/

دکتر ایموتو روی آبهای نواحی مختلف آزمایشات زیادی انجام داده. او به این نتیجه رسیده که آب رودخانه هایی که از شهرها میگذره به خاطر اینکه با انسانها در ارتباطه مولکولهاش بسیار زشت میشه. اما آب سرچشمه بسیار مولکولهای قشنگی داره. همچنین دعا باعث قشنگ شدن مولکول آب می شه.

او ابتدا آب یک رودخانه رو آزمایش کرده.

 

 

 

 

 

آب رودخانه «فوجی وارا»، پیش از به جا آوردن دعا و نیایش.

و بعد عده ای رو در کنار رودخانه جمع کرده و گفته که هر دعایی بلدید دسته جمعی به این آب بخونید و بعد آب رو آزمایش کرده...

 

 

 

 

 

 

 

 

آب رودخانه «فوجی وارا»، پس از به جا آوردن دعا و نیایش.

یا مثلا برای آب موسیقی های مختلف رو گذاشته و یا کلمات مختلف رو گفته و تاثیرات رو آزمایش کرده...

 

 

 

 

 

 

آهنگ «پاستورال» از بتهوون

 

 

 

 

 

 

موسیقی هوی متال

و خیلی آزمایشات حیرت انگیز دیگه که تو این وبلاگ مجال گفتنش نیست.

البته ممکنه عده ای باشن که این موضوع رو رد کنن. همونایی که همیشه گواهی عقل و دل رو رد کردن و خواستن تو منجلاب جهل دست و پا بزنن. اشکال نداره. ما کاری با اونا نداریم. در حالیکه این موضوع یه برهان فلسفی نیست که به راحتی اونو رد کنن. بلکه یه موضوع تجربیه که میشه با چشم زیر میکروسکوپ تاییدش کرد. ولی به هر حال اون آدما حتی اگه با چشم خودشونم ببینن رد می کنن چون با حقایق بیگانه ان. بی خیال اونا. ما با حقیقت بین ها کار داریم.

اما بعد...

من می خوام با استفاده از این موضوع حرف دیگه ای بزنم در مورد روح انسان و شاید اصلا قراره که ما از چنین تجربیاتی درس های بزرگتری بگیریم.

وقتی آب که یه ماده اس با شنیدن فقط جمله دوست دارم یا دوست ندارم خیلی سریع چنین تاثیری میگیره و یا وقتی با دعا خوندن مولکولهاش اینقدر قشنگ می شن پس روح انسان چقدر تاثیر پذیره در مقابل اتفاقات اطرافش.

ما چقدر بی خبریم از اتفاقات حتی مادی ای که در اطرافمون می افته. و این بی خبری چقدر برای ما گرون تموم می شه. به راحتی می شینیم یه فیلم افتضاح می بینیم. بدون اینکه بفهمیم چقدر تو روحمون تاثیر منفی گذاشته. به راحتی از کلمات زشت و زننده استفاده می کنیم و می گیم ما با دوستامون راحتیم. اینترنت گردی می کنیم و به سایت های خلاف می ریم و می گیم ما که آدم بدی نیستیم. فقط نگاه می کنیم. هر آهنگی که گیرمون میاد گوش می دیم. اصلا به موسیقی معتاد شدیم و بدتر اینکه می گیم بهمون آرامش میده. درحالیکه روحمونو که قراره به اخلاق الهی متخلق بشه و خو بگیره نابود کردیم.

پس فکر کردیم چرا پرده ها بالا نمی ره و حقایق هستی رو بهمون نشون نمیدن؟؟؟ چرا انسان که قراره جانشین خدا در زمین باشه فقط و فقط داره تو یه سری مسائل سطحی روزمره دست و پا می زنه؟ پس کو اون جانشینی خدا در زمین! چرا این همه جوون تو خیابونا ول هستن و وقتشونو به بطالت می گذرونن بدون اینکه کار مهم و انسانی ای داشته باشن؟ همه دغدغه شون مدل مو و رنگ مانتو و... چرا؟؟ چرا همین جوونا منظورم خود ما هستیم چرا خود ما به اوج فرا خونده نمی شیم. چرا چیزای مهمتری از هستی رو به رومون باز نمی کنن که تو سطح دنیا دست و پا نزنیم. که یادمون بیاد برای چیزای مهمتری اومدیم...

اینقدر خودمونو و روحمونو به همین راحتی بدون اینکه متوجه باشیم آلوده و خراب کردیم که دیگه رواق منظر چشممون نمی تونه آشیانه یار باشه و او خودش هم حتما از اینکه جانشینانش در زمین که خلف وعده کردن ناراحته...

خدایا! کمک کن که بتونیم آلودگی هایی رو که خودمون از اونا بی خبریم از روحمون پاک کنیم و بشیم اون کسی که بهش اجازه می دی بیاد بالا. بالا. بالاتر. بالاتر

یا لطیف! ارحم عبدک الضعیف

/ 37 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد حسین

سلام . من با اجازه مطلب مولکول ها رو تو وبلاگم نوشتم . راستی من cd اونو هم دارم.

roya

mareke bood saraye aziz

سما

سلام دنيای عجيبيه شب قدری اومدم تو اينترنت و خيلی اتفاقی وارد اين صفحه شدم. نميدونم چه حکمتی داره و اصلا نميدونم شما کی هستيد .ولی عجیبه که تو این شب من دارم این مطالب رو درباره خدا میخونم . همیشه لذت بردم از حرف زدن با آدمایی که خدا رو اینطوری میبینن . يا رب به خدايی خداييت وانگه به کمال پادشاييت کز عشق به غايتی رسانم کو ماند اگر چه من نمانم ممنون سما ( يه دختر ايرونی )

سارا

سلام واقعا اين مطالب خيلی جالب بود خيلی رو من اثر گذاشت اينارو که خوندم بيشتر به قدرت خدا پی بردم مرسی از شما

ف

باز نميشد هيچکدوم داداش

يلدا

سلام با تشکر از وب بسيار خوبتون واقعا حوصله می خواهد که تک تک درودل بعضی از دوستان را بخوانيد. از اينکه بينش من رو نسبت به خدا باز کرديد متشکرم مشکلی دارم که اگه بهتون بگم مطمئن هستم ناراحت ميشويد فقط از شما ميخواهم برام دعا کنيد.

ميرموسي سيدمحرمي

با سلام بسيار ممنون ومتشكر از اين متن زيبايي كه در اين وبلاگ قرار داده ايد. موفق و پيروز باشيد

زهرا

Masaras

سلام! واقعا مطلب جالبيه. من خودم چند ماه پيش داشتم روش تحقيق می کردم.خدا خيرت بده که اين قدر کار مثبت برای مردم می کني. برای تبادل لينک موافقی؟؟ www.sim14.blogfa.com

کميل

سلام دست بهقلمت خوبه...خستگی امروزمو از تنم بيرون کرد.. آفرين به نگاهت... خدا رو شکر می کنم که دوستان با ادبی مثل شما دارم صبا گو آن امير کاروان را مراعاتی کند اين ناتوان را که ره تنک است و تاريک است و باريک به دوشم می کشم بار گران را......يا حسين عليه السلام