جنگ هسته ای عليه ايران

سلام. يه ايميلی برام اومده که وظيفه حکم کرد اينجا و هر جا که می تونم بذارمش. اما تاسف که اونها دارند چه کارهايی می کنند و ما چه. حوزه بازی های رايانه ای و تمامی ديگر زير شاخه های فناوری اطلاعات و کامپيوتر، از جمله چيزهايی است که ما، ايران، می تونيم توش حرفی برای گفتن داشته باشيم و نذاريم اين جوری بشه. افسوس. من که شديدا دنبال خواهم کرد اين موضوع رو در کشورم و اميدوارم که پيدا بشوند چند نفری که اين بار بر زمين مانده رو بلند کنند...

-----------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت شما دوست گرامی ،

همونطور که ممکنه خيلي هاتون بدونيد يه شرکت آمريکايي به نام Kuma War که کارش ساختن بازي هاي جنگي سياسي به نفع دولت آمريکاست تازگي ها يه بازي در مورد حمله آمريکا به تاسيسات هسته اي ايران به نام Iran Assault درست کرده. (لينک خبر از بازتاب)

 

Iran Assault

 

توي اين بازي سربازاي آمريکايي ضمن حمله به تاسيسات هسته اي نطنز و کشتن نگهبانان يکي از مامورينشون که اونجا اسير شده هم نجات ميدن.

به نظر من اين قضيه اي نيست که بشه به اين راحتي ها ازش گذشت. در واقع اين شرکت آمريکايي با اين کارش داره ميزان علاقه مردم دنيا و به خصوص آمريکا براي حمله به ايران و همينطور ميزان حساسيت مردم ايران به اين قضيه رو مي سنجه.

بهترين کاري که ما فعلا مي تونيم انجام بديم اينه که اعتراض خودمونو به وسيله ايميل به اين شرکت و همچنين نهادهاي بين المللي اعلام کنيم. بيايد تا اين بازي رو از سايتشون حذف نکردن دست برنداريم! بيايد بهشون بفهمونيم که ايران با افغانستان يا عراق خيلي فرق داره که هر کاري خواستن بتونن توش انجام بدن!

به خدا اين قضيه از تغيير نام خليج فارس يا زير آب رفتن مقبره کورش خيلي مهم تره! اين بار ديگه پاي کل ايران در ميونه. ما که به اون قضايا اين قدر اهميت ميديم نبايد به اين مساله بي اهميت باشيم! لطفا از اين قضيه سرسري نگذريد! اگه مي تونيد لينک اين مطلب رو براي دوستاتون بفرستيد يا همين ايده رو توي وبلاگ هاتون مطرح کنيد!

ايميل شرکت :   support@kumagames.com
لطفا ضمن امضای این اعتراضنامه یک ایمیل به این شرکت بزنید و توي ايميل ضمن اعتراض به ساختن بازي از شرکت بخواهيد که اونو از سايتش حذف کنه.
 

ما در این صفحه ( که آدرسش رو این زیر گذاشته ام )  در حال جمع آوری امضاهای ایرانیان در اعتراضی خطاب به مسئولان این شرکت هستیم . لطفا در صورت تمایل متن این اعتراض رو امضا کنید و نیز این ایمیل رو برای سایر دوستانتان نیز ارسال کنید !

  (صفحه اعتراض) http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=b17bf44e-292e-40ed-9967-d151a2c093fb

/ 4 نظر / 8 بازدید
خاک پای شهدا

مهدی جان! ای همه بهار وزیبایی تو مطلوب خدا ومقصود انبیاء ومحبوب اولیایی کدام عاشقی است که حضور معطر تور ا در لحظه های جاری زمان احساس نکند؟ ماتورا بربال ملائک وگلبرگ های نیلوفر وترانه باران دیده ایم ماتورا در شکستن دیو وپرواز فرشته و" 8 سال رویارویی تمامی ایمان بر تمامی کفر دیده ایم" //سلام مهربون//نماز وروزه هاتون قبول باشه//به وبلاگ شهيد عشق هم سری بزنيد

حسین

سلام ما می خواهیم یک انجمن بلاگ نویسی راه بندازیم از بلاگ شما خوشم اومد اگه دوست داشتین واسه اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید منتظر میل شما هستم

ر ا ی ع ت ب

سلام عزيز مهربان.../ «...دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه، کی می تونه جز من و تو درد ما رو چاره کنه؟!».../// يا حق.