نمی دانم این یک پست سیاسی شد یا نه!

سلام.

شنیدن خبر شهادت 25 نفر از هم وطنان عزیزمان در زاهدان و در مسجد علی ابن ابی طالب، در هجوم اخبار انتخاباتی این روزها شاید گم شد. حتما در بین این عزیزان هستند پدرانی که اکنون فرزندانشان یتیم شده اند و حال آنها را خوب می فهمم با اینکه من از نداشتن مادر یتیمم. به همه آنها تسلیت می گویم نه برای تسلای خاطر آنان بلکه برای تسلای دل خودم که می دانم الان هیچ تسلیتی آنها را آرام نمی کند.

رهبر معظم مان هم پیام تسلیتی برای شان فرستادند و آنان را «شهدا» خواندند تا شاید مانند مظلومان مسجد ارک در گیر و دار شهید تلقی شدن دولتی نمانند و از این تبصره به آن تبصره پاسکاری شان نکنند. که یقینا مقام شهادت آنی نیست که اینان می گویند.

بله از این حادثه دلم به مسجد ارک پر کشید و سوخت. دلم سوخت در میان همه سوختگان ارک. دلم سوخت که چه بی مناسبت آن روز در راه بندان معطل شد و نسوخت. ترافیک و غیره بهانه گیری من است از دنیا البت. خودم که می دانم ایراد از نسوز بودن خودم است.

این دنیا دارد می گذرد با تمام انتخاب هامان و انتخابات هامان. این دنیای دنی برای من هم دارد همچنان بی مادر می گذرد. نمی دانم این یک پست سیاسی شده یا نه و نمی دانم اگر کمی درد دل کنم و تشکر از احمدی نژاد، تبلیغ می شود یا نه. اما می گویم.

آقای احمدی نژاد عزیز _در مقام شهردار_، مخلصت هستم. در زمان رئیس جمهور وقت آن سال، تو دیدی که دارند بیماران و سوختگان مسجد ارک را با همه وخامت اوضاعشان از بیمارستان ها به بهانه ی آخر سال بودن بیرون می اندازند، حال آنکه هنوز بهبود نیافته اند. تو دیدی که «مجید» چگونه با مظلومیتی مثال زدنی 40 روز بعد از حادثه آتش سوزی شهید شد و این نبود مگر به علت عدم رسیدگی! و تو با آنکه وظیفه ات نبود ماشینی اختصاص دادی تا دکتری را خانه به خانه بالای سر این مجروحین ببرند و به حال آنان رسیدگی کردی و برای آنان داروهای گرانشان را خریدی و تو بودی که به آنان رسیدی که همچون مجید تلف نشوند.

خدا خیرت دهد.

از دوران ریاست جمهوری ات در برخی جهات اصلا راضی نیستم اما در مردی ات و در سادگی ات و در تقوایت شک ندارم، مومن. بگذار غیبت کنندگان پشت سرت بگویند کوتوله و زشت و هر چیز دیگر. لابد آن طرف جواب خواهند داد. لابد می توانند. این بی خردان که همه ی وجودشان در نبود تو و همه برنامه شان در تخریب تو و انتقاد از برنامه توست حالم را به هم می زنند.

اگر باز رئیس جمهور شدی، بهتر از اینها عمل کن و به داد مردم برس. اگر هم نشدی چیزی از مردی تو کم نمی شود. دوستت دارم. ریاست جمهوری ات را نه، دقیقا خود تو را که در خوب بودنت شکی نیست.

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
میر حسین

شهر خالیست ز عشاق بود کز طرفی مردی از خویش برون آید و کاری بکند خوشحال میشیم به ما سر بزنید WWW.Mirhosseain.persianblog.ir

نجفی

این پستتان شاید سیاسی نبود ولی همه چیز بود. چیزهایی که ابرقدرتها آن قدر بالایند که از آن بالا نمی توانند ببینندشان. حق هم دارند. دلشان نمی خواهد فاصله ای بیشتر از چهارسال بین دزدیهایشان بیفتد. زنده باد ایران زنده باد دکتر

شبنم

منصفانه به دکتر نگاه کنید ! بی شرمی و بی تقوایی ایشون واضح بود