عروج ملکوتی مرجع بزرگوار و عزیزم

سلام.

دیروز وقتی اس ام اس برادرم را دیدم مبنی بر اینکه حضرت آیت الله بهجت دار فانی را وداع گفته اند سریعا با او تماس گرفتم تا قضیه شوخی نباشد یا دست به دست شده و زاییده ی سیستم فورواردینگ موبایل باز ها نباشد که نبود و خبر درست بود.

این ضایعه بزرگ رو به همه دوستان و خوانندگان محترم از جنس خدا تسلیت عرض می کنم. به هر حال این که مرگ حق است و همه رفتنی، درست است اما وجود این انسان های شریف و بزرگ و محبوب در منظر الهی در بین ما نعمت است و فقدانشان نبود نعمت، و صد البته باعث ناراحتی مان.

در زمان حیات ایشان بسیار حرف ها و تهمت های ناروا که حتی از مذهبیون در حق ایشان گفته می شد شنیدیم مبنی بر اینکه سخت گیر ترین مرجع است و تلویزیون و رادیو و موسیقی و شاید زندگی را کلا حرام اعلام کرده است. و حال آنکه اصلا چنین نبود. ما مقلد ایشان بودیم و مشکلی نداشتیم و احکام شان هرگز اینها نبود.

در کرامات ایشان از این به بعد بسیار خواهید شنید، مثل دیگر بزرگان. و شاگردانشان تعریف کردنی های بسیار خواهند داشت که آقای بهجت در زمان حیات خود اجازه نداده بودند تعریف کنند. در همین یک روز که خبر فوت ایشان مخابره شده به شخصه در خبرگزاری ها و وبلاگ ها از این دست کرامات ایشان زیاد خواندم.

از همه دانسته هایم درباره ایشان به همین بسنده می کنم که گویا حضرت آقای خامنه ای درباره ایشان در جایی گفته اند: «ایشان هم اکنون ثروتمندترین فرد روی زمین است»

هرگز یادم نمی رود اظهار نظر عالمانه حضرت آقای بهجت درباره شهدای مسجد ارک _من جمله مادرم_ را که فرموده بود: اینها بلاگردان مردم شهر تهران شدند. قرار بود مصیبت سخت و بلای بدی بر مردم تهران وارد شود که با این حادثه، آن امر سالها دور افکنده شد.

روحش شاد و غرق رحمت الهی باد.

پی نوشت: جملاتی ناقص و زبانی قاسر که بخواهد فقط به جهت انجام وظیفه در برابر چنین مرجع و شخصیتی سخن بگوید بهتر از این نمی شود. ببخشید.

/ 9 نظر / 8 بازدید

سلام تسلیت به همه .ممن.ن تز نوشته اتان

میم . ب . مهاجر

العلما باقون ما بقی الدهر فاتحه, هم برای آیت الله بحجت هم برای مادرتان. صحبت ایشون در باره شهدای مسجد ارگ از یه نظرایی واقعن عجیب بود. ممنون

میم . ب . مهاجر

العلما باقون ما بقی الدهر فاتحه, هم برای آیت الله بحجت هم برای مادرتان. صحبت ایشون در باره شهدای مسجد ارگ از یه نظرایی واقعن عجیب بود. ممنون

قاصدک

حالا زمین بدون "اوتادش" چه کند؟... غمش سنگینی میکند...بدجور یا علی

خوانده شده

هنوز گرمیم. مونده تا بفهمیم...

rahim

:-(

حامی

یک یا حسین تا میرحسین

م . مقتدایی

سلام من هم تسلیت میگم . گرچه زمین شایسته افرادی مانند آقای بهجت نیست ! راستش این جمله که از رهبر نقل کردید برای من سوال ایجاد کرد . «ایشان هم اکنون ثروتمندترین فرد روی زمین است» با در نظر گرفتن وجود حضرت مهدی ( عج ) یا بدون در نظر داشتن صاحب الزمان ؟!